Священні Писання

Крупини з Писань Бахаулли

Скорочений переклад. Вибране з деяких Писаннь Бахаулли. Складена і перекладена на англійську мову Шогі Еффенді, ця дивовижна книга передає самий дух віровчення Бахаї.
читати
  Вибране з Писань Бахаулли

Скорочений переклад найбільш відомих Скрижалей Бахаулли, таких як Слова Мудрості, Бішарат, Таразат, Калімат-Фірдаусійї (Райські Слова), Скрижаль до Сійїда Міхді-і-Дахаджі та інші.
читати

 

Всесвітній Дім Справедливості
та Міжнародне Співтовариство Бахаї

ОБІТНИЦЯ МИРУ В УСЬОМУ СВІТІ

Цю заяву Всесвітнього Дому Справедливості, міжнародного керуючого органу Віри Бахаї, було випущено в жовтні 1985 р., Напередодні проголошеного ООН Міжнародного Року Миру, і адресовано "народам світу".
У ньому вимальовуються основні передумови досягнення загального миру і перешкоди, що стоять на шляху до цього.
читати

ПЕРЕЛОМНА ВІХА ДЛЯ НАРОДІВ СВІТУ

Закликає зробити рішучі кроки по зміцненню становища ООН як глобальної координуючої системи, здатної відгукнутися на завдання, які ставить перед нами реальність світу в умовах закінчення "холодної війни".
Присвячене до 50-річчя ООН, воно закликає світових лідерів скликати зустріч, присвячену глобальному управлінню.
читати

 

ШЛЯХ ДО ПРОЦВІТАННЯ ЛЮДСТВА

Випуск цього документа у грудні 1995 р. був присвячений до Всесвітнього Саміту ООН щодо соціально-економічного розвитку в Копенгагені. В ньому розглядаються основні тенденції розвитку економіки і суспільства, з нової точки зору визначаються ролі його учасників і дається критичний аналіз загальноприйнятих уявлень про природу процвітання людства.
читати

РЕЛІГІЙНИМ ЛІДЕРАМ СВІТУ

Непересічна спадщина ХХ століття полягає в тому, що народи світу стали вважати один одного представниками єдиного людського роду, а Землю - своєю спільною Батьківщиною. Незважаючи на триваючі конфлікти і насильство, які затьмарюють небосхил світу, забобони, що колись здавалися невід'ємною рисою людської натури, повсюдно відступають.
читати

 

 

 

Наш адрес и телефон

 

03062, г.Киев, пер.Щербакова, 1-б
тел. 427-07-95,
Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
Отправить сообщение
Страничка на Facebook