Послання Ахмаду

Послання Ахмаду«Він Цар, Всезнаючий, Мудрий! І ось Соловей Раю співає святі та мелодійні пісні на гілках Дерева Вічності, проголошуючи праведним радісну звістку про наближення Бога, закликаючи віруючих до Божественної Єдності, до двору Присутності Щедрого, повідомляючи віддаленим про послання, яке було відкрите Богом, Царем, Славетним, Незрівняним, ведучи улюблених до престолу святості і до цієї неперевершеної Краси.
Воістину, це та Найвеличніша Краса, Яку пророчили у Книзі Посланців, завдяки Якій істину можна буде відрізнити від помилки, і мудрість кожної заповіді буде перевірена. Воістину, Він – Дерево Життя, яке породжує плоди Бога Величного, Всемогутнього, Великого.


О Ахмаде! Будь світком того, що немає Бога, крім Нього, Царя, Захисника, Незрівнянного, Всемогутнього. І що той, Кого Він послав на ім’я Алі, був Тим істинним від Бога, Той Чиїх заповідей ми дотримуємося.
Скажи: О люди, будьте послушними перед законами Бога, які були продиктовані Славним, Мудрим у Книзі Байан. Воістину, Він Цар Пророків і Його Книга є Матір’ю Книг, знайте про це.
Так Соловей закликає вас зі своєї в’язниці. Він повинен вам передати це чисте послання. Від цієї поради може відвернутися той, хто не бажає чути її, а хто бажає, то дайте йому вибрати дорогу до його Господа.
О люди, якщо ви знехтуєте цими словами, то як ви доведете, що вірили в Бога? Доведіть це, о зібрання невірних.
Навіть ні, клянусь тим, у Чиїх руках моя душа, вони не можуть і ніколи не зможуть зробити це навіть тоді, коли вони об’єднаються, щоб допомогти одне одному.
О Ахмаде! Не забудь про Мої дари, тоді коли Я відсутній. Пам’ятай про Мої дні свої дні, про Моє горе і про вигнання у цій далекій в’язниці. І будь непохитним у любові до Мене, щоб твоє серце не сумнівалося навіть тоді, коли вороги закидають тебе своїми мечами, а небо і земля повстануть проти тебе.
Будь як полум’я вогню, до Моїх ворогів, а рікою вічного життя – до Моїх улюблених, і не будь серед тих, хто вагається.
А коли горе Тебе спіткає на шляху до Мене, або будуть прикрощі заради Мене, не сумуй. Покладись на Бога, Бога твого і батьків твоїх. Люди блукають шляхами обману, тому позбавлені вміння побачити Бога власними очима, почути Його Пісню власним слухом. Такими Ми знаходимо їх, про що ти сам свідчиш.
Так марновірство стало завісою між ними і їх власними серцями і утримало їх від дороги до Бога, Величного, Великого.
Будь впевнений у тому, що воістину, той, хто відвертається від Посланців минулого і виказує гордість до Бога на віки віків.
Добре вивчи це Послання, о Ахмаде! Читай його у свої дні і не утримуйся від цього. Воістину, для тих, хто його читає Бог визначив нагороду сотні мучеників і службу в обох світах. Цю благодать Ми подарували тобі, як щедрість від Нас і милосердя з Нашої присутності, щоб і ти був серед вдячних.
В ім’я Бога! Той, у кого нещастя або горе, повинен прочитати це Послання з цілковитою щирістю, і Бог розвіє його смуток, вирішить його труднощі і визволить від нещастя.
Воістину, Він Милосердний, Співчутливий, Слава Богу, Господу всіх світів».
Бахаулла

Наш адрес и телефон

 

03062, г.Киев, пер.Щербакова, 1-б
тел. 427-07-95,
Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
Отправить сообщение
Страничка на Facebook