Дитячі молитви

Дитячі молитви«О Боже! Виховай це маленьке дитятко на лоні Твоєї любові і дай йому молока з грудей Твого провидіння. Викохай цю свіжу рослинку в саду троянд Твоєї любові і допоможи їй рости під зливами Твоєї щедрості. Зроби її дитиною Царства і веди до Твого небесного Королівства.
Ти Даруючий, Щедрий, Господь надзвичайної щедрості».
Абдул-Баха

 

 

  

«О Боже! Виховай цих дітей. Ці діти – рослинки Твого саду, квіти Твого лугу, троянди Твого квітника. Хай Твої дощі виливаються на них, хай Сонце Істини зігріває їх. Твоєю любов’ю. Хай вітерець освіжає їх, щоб вони вчилися, росли, розвивалися і стали у найвеличнішій красі.
Ти Даруючий, Ти Співчутливий».
Абдул-Баха

«О Боже, керуй мною, опікуй мене, зроби мене осяйним світочем і діамантовою зіронькою.
Ти Могутній і Сильний».
Абдул-Баха

«О Господи! Зроби цих дітей чудовими рослинами. Хай ростуть і розвиваються у Саду Твого Заповіту, даруй їм свіжість і красу зливами з хмарин Царства Абха. О ти, Добрий Господи! Я маленьке дитя, підніми мене, прийми до царства. Я земний – зроби мене небесним. Я від світу цього – дай мені належати до небесного царства. Я сумний – допоможи мені стати веселим, я матеріальний – зроби мене духовним і даруй мені те, що допоможе розкрити Твої нескінченні щедроти.
Ти Сильний, Вселюблячий».
Абдул-Баха

«О Ти, добрий Господи! Ці чудесні діти – це творіння перстів Твоєї сили і надзвичайні знамення Твоєї величі. О Боже! Захисти цих дітей і лагідно виховуй їх, дай можливість служити їм світу людства. О Боже! Ці діти – це перлини, виплекай їх у захисту Твого милосердя».
Ти Щедрий, Вселюблячий.
Абдул-Баха

«О Господи! Вони, воістину, молоденькі гілочки, які ростуть у садах Твоїх знань, вони багатообіцяючі галузки у дібровах Твоєї милості. Дай їм частку Твоїх щедрих дарунків, хай вони буяють і квітнуть під дощами, які ллються з хмар Твоїх дарів.
Воістину, Ти Щедрий, Милосердний, Співчутливий».
Абдул-Баха

«О ти, Чистий Боже! Дай цим молодим деревцям, які пустили паростки завдяки струменям Твого керівництва, стати свіжими й зеленими завдяки зливам, які Ти посилаєш із хмарин Твоєї ніжної милості. Хай розбудять їх ніжні вітри, з лугів Твоєї єдино сутності, хай промені Сонця Істини допоможуть їм ожити, тоді вони будуть рости і благоденствувати, розцвітати і плодоносити.
О Господи, Боже! Даруй злагоду кожному, дай їм міць і силу, щоб вони відображали Твою божественну допомогу та твердість, і стали добре знаними серед людей. Ти Могутній і Сильній».
Абдул-Баха

«О мій Боже, О мій Боже! Ти бачиш цих дітей, вони гілочки дерева життя, пташки лугів спасіння, перлини океану Твоєї благодаті, троянди саду Твого керівництва».
Абдул-Баха

«О Ти Добрий Господи! Даруй благодатно кожній дитині по парі небесних крил і дай духовну силу, щоб вони летіли у цьому нескінченному просторі і піднялися до Царства Абха».
Абдул-Баха

«О Господи, зміцни ці ніжні насінинки, щоб вони стали переможними деревами, зеленіли і процвітали. Силою Твоїх небесних ангелів зроби ці душі переможними, щоб вони знищили сили гріха і обману, не згортаючи знамено братерства і керівництва серед людей, щоб вони, як свіжі подихи весни, оживляли дерева людських душ, і як весняні зливи, робили луги свого краю зеленими і переможними.
Ти Могутній і Сильній, Ти Даруючий і Вселюблячий!»
Абдул-Баха

«О Боже, мій Боже! Ми діти, що п’ють молоко божественних знань із грудей Твоєї любові, і були прийняті у Твоє Царство у ніжному віці. Ми благаємо Тебе і в день і в ночі, промовляючи: О Господи! Зроби твердою нашу ходу у Твоїй Вірі, охороняй нас у твердині Твого захисту, годуй нас із Твого небесного столу, дай нам стати знаменнями божественного керівництва і палаючими світочами з бездоганним поводженням, допомагай нам силою Твоїх ангелів. О Ти, Господи Слави і Величі! Воістину, Ти Даруючий, Милосердний, Співчутливий!»
Абдул-Баха

«О Ти, Добрий Господи! Ми бідні діти, нужденні і убогі, ми рослинки, які виросли завдяки Твоєму небесному струменю, і насінинки, які розцвіли у пору Твоєї божественної весни. Зроби нас свіжими і зеленими, зливами хмар Твоєї милості допоможи нам рости і розвиватися у променях сонця Твоїх прекрасних дарів, освіжи нас оживляючим подихом легенького вітерця з лугів Істини.
Дозволь нам стати квітучими плодовитими деревами у саду знань, діамантовими зорями, які сяятимуть на горизонті вічного щастя, світильниками, які випромінюють світло на людство».
Абдул-Баха

«О Господи! Вшануй нас Своєю ніжною опікою, кожен із нас подібний до орла, що прагне досягти вершини знань, якщо ми залишимося самотніми, то будемо чахнути, зазнаємо втрат, залишимося без надій. Де б ми не були, а від Тебе ми беремо свій початок, і захисту ми шукаємо біля Твого порога».
Абдул-Баха

МОЛОДЬ
«О Господи! Зроби цю молоду людину осяйною ы наділи це бідне творіння щедрістю, даруй йому знання; кожного дня на світанку наділяй його силою і оберігай у притулку Твоєї опіки так, щоб він не ввійшов у спокусу і присвятив себе служінню Твоїй справі , направляв примхливих, вів нещасних, визволяв полонених і пробуджував недбайливих, щоб усі його справи були благословенним спомином про тебе і хвалою Тобі. Ти Могутній і Сильній».
Абдул-Баха

Наш адрес и телефон

 

03062, г.Киев, пер.Щербакова, 1-б
тел. 427-07-95,
Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
Отправить сообщение
Страничка на Facebook